#1 2013-01-04 21:23:12

rejestrator

Mikolaj

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 66
Punktów :   

Niby batlle-exp a niby nie

Joł.
Ostatnio sobie lootam snowballe miałem już kilka fragów.. A tu nagle nie wiadomo skąd wyskakuje mi low lvl
nieświadomie wbiłem hota i rs.. ale nie ma w tym mojej winy ok mniejsza z tym.

To myślę się dobra mam rs'a to zrobię małą rzeźnię pod temple. I tak wbijam te fragi wbijam a tu nagle banik o.O
Nikt mnie nie uprzedził że za fragi jest rs i ban.. Dzisiaj też fokus wbił rs'a i potem bana nieświadomie. Niby to jest serwer
Exp-battle. a lecą rs'y i bany. Nimato zrobisz coś z tym czy tak ma być?

Edit:
Jeszcze wypowiem się o serwerze..

Na serwerze jest dosyć nudno , liczba graczy spada i spada. Miały być często eventy a ty rzadko wbijasz na serwera mało co dodajesz.. Rozumiem że nie jesteś robotem , musisz mieć czas na własne domowe sprawy i inne w to nie wnikam. Ale może rób częściej eventy jakieś konkursy , to liczba graczy wzrośnie. Jak chcesz jakieś pomysły to wbij kiedyś czasem na gg nbo albo podaj mi na pw prywatne to Ci doradze. Mam dużo rad i pomysłów tylko na forum nie bd pisał bo mogę się ośmieszyć publicznie.. Ehm.. co tu jeszcze miałem to powodzenia mhm.. Mam taki pomysł że może dałbyś mi jakiegoś edit mappera i wytłumaczył co i jak bo nie jestem ogarnięty w tych dziedzinach, ale bym to powoli skumał. Chce się nauczyć mappować bo mam takie wizje moich map że sobie nie wyobrażacie tylko niech ktoś mnie podłuczy/nauczy. Może ty Nimato?. Dobra kończę te moje bzdety bo mógłbym pisać w nieskończoność.

Pozdrawiam: Pedzel

Ostatnio edytowany przez rejestrator (2013-01-04 21:35:44)


Pedzel Here.. Pozdro ^^

Offline

 

#2 2013-01-04 21:43:16

kaczor178

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 9
Punktów :   

Re: Niby batlle-exp a niby nie

Chujnia ze tak powiem ze za rs ban to nie logiczne ale no cuz. A w sprawie mam pomysl na eventy Pozdrawiem all

Offline

 

#3 2013-01-04 22:44:38

Nimato

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-25
Posty: 82
Punktów :   

Re: Niby batlle-exp a niby nie

Eh... To juz nie jest battle serwer wiec . To normal a na kazdym serwerze jest ban/rs za Pekowanie graczy to logiczne wiec tego nie zmienie . @Event ; Jak robie eventy to nagrody wam sie nie podobaja/spamicie/nieda sie z wami pracowac Sory.. @Konkursy ; planuje znow zrobic jakis konkurs na Forum znow o nagrody dobre . Wezme sie tez za te questy juz na pacc'a bo obiecalem.


Pobierz --->http://otservlist.org/ipc/576653<--- JEŚLI TO POBIERZESZ WSPOMOŻESZ SERWEROWI BY GRAŁO WIĘCEJ GRACZY

Offline

 

#4 2013-01-05 19:52:41

Sauron

Prostak

Zarejestrowany: 2012-12-27
Posty: 36
Punktów :   

Re: Niby batlle-exp a niby nie

Nimato rob eventy i rob nagrody takie jakie tobie sie podobaja ale nie az takie slabe jak beda spamic co do nagrod lub czegos poprostu ich olej choc jestes gm'em i powinienes im odpisac ale tez jestes czlowiekiem i dawaj takie nagrody jakie tobie sie podobaja wazne ze eventy by byly a co do tego Mappera jakos Pedzel tez chcialbym troche pomapowac mam tak samo jak ty^^ tylko Nimato musial by cos mi tam powysylac te gowienka do robienia map itp.

Offline

 

#5 2013-01-05 23:01:12

Loth

Owca

Zarejestrowany: 2013-01-01
Posty: 53
Punktów :   

Re: Niby batlle-exp a niby nie

Chcecie pomapowac? To sciagnijcie sobie rme i sobie mappujcie, kto wam broni ?

Offline

 

#6 2013-01-06 13:37:54

Nimato

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-25
Posty: 82
Punktów :   

Re: Niby batlle-exp a niby nie

No wlasnie ..


Pobierz --->http://otservlist.org/ipc/576653<--- JEŚLI TO POBIERZESZ WSPOMOŻESZ SERWEROWI BY GRAŁO WIĘCEJ GRACZY

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.drugazona.pun.pl www.mechatronikaam.pun.pl www.golddragony.pun.pl www.grad.pun.pl www.nastolatka.pun.pl