#1 2012-12-30 04:40:58

Sumizome

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-27
Posty: 9
Punktów :   

Cash Box Quest

Witam!

Mam pytanie, jak wykonać tytułowe zadanie w tej grze? Po wejściu na Quest znajduję się na małym obszarze, a po pokonaniu jednego Assassina stoję naprzeciwko pięciu portali, każdy teleportuje mnie do Temple. Obok miejsca, w którym się pojawiam jest tabliczka, a ona prowadzi do kolejnego portalu, który jest wyjściem z Questa, które także teleportuje do Temple.

O co chodzi?

Offline

 

#2 2012-12-30 11:25:24

rejestrator

Mikolaj

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 66
Punktów :   

Re: Cash Box Quest

To jest rodzaj questu z pytaniami.
Mamy 5małych tabliczek i jedną największą po lewej stronie.
Zawsze na największą dajemy look. i patrzymy na pytanie. np. "Jak nazywa sie admin serwera?"
No to teraz patrzymy na której tabliczce jest poprawna odpowiedź i wchodzimy w tp


Pedzel Here.. Pozdro ^^

Offline

 

#3 2012-12-30 12:18:35

Fokus

Prostak

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 29
Punktów :   

Re: Cash Box Quest

Pedzel napisal juz chyba wszystko, lecz ja dodam ze robisz to ppm+lpm aby looknac tabliczki, powodzenia.


Więcej zapomniałem i przelałem na papier, niż ty kiedykolwiek zapamiętałeś o rapie.
Sorry man, nie chce mi się już nawet o tym pierdolić, ile rymów mam, policz se sam, zapierdalam jak bolid!
Gnam, a ty powoli, "bram-baram- bam-bam", jak Frog. Kurwa, gęba już mnie boli, litry potu, Fokusmok!

Offline

 

#4 2012-12-30 16:03:25

Sumizome

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-27
Posty: 9
Punktów :   

Re: Cash Box Quest

Hehe, okej, rozumiem. Ciekawy pomysł.

Mam tylko pytanie, dlaczego tak proste zadanie jest od 120-tego, czy tam 130-tego poziomu? @_@

Offline

 

#5 2012-12-30 21:46:19

Fokus

Prostak

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 29
Punktów :   

Re: Cash Box Quest

Moim zdaniem dlatego że tego nie trzeba otwierac to moze byc ozdoba do domku


Więcej zapomniałem i przelałem na papier, niż ty kiedykolwiek zapamiętałeś o rapie.
Sorry man, nie chce mi się już nawet o tym pierdolić, ile rymów mam, policz se sam, zapierdalam jak bolid!
Gnam, a ty powoli, "bram-baram- bam-bam", jak Frog. Kurwa, gęba już mnie boli, litry potu, Fokusmok!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grad.pun.pl www.nastolatka.pun.pl www.drugazona.pun.pl www.golddragony.pun.pl www.mechatronikaam.pun.pl