#1 2012-12-28 01:53:55

Sauron

Prostak

Zarejestrowany: 2012-12-27
Posty: 36
Punktów :   

Kawarimi Zanzoken

Chcialbym sie z wami podzielic moim pomyslem choc nie wiem czy to jest wykonalne.

Zapewne wiecie co to jest zanzoken jak nie wiecie to to jest takie cos ze klikacie np 5kratek do gory albo gdzies na bok/ukos/dol i was tam teleportuje.

Zapewne wiecie co to jest za jutsu: Kawarimi no jutsu jak nie wiecie to to jest takie cos ze zaznaczasz potwora/ziomka walisz kawarimi no jutsu i cie do niego teleportuje zostawiajac deske tam skad sie teleportowales.

I moja propozycja jest to aby zrobic zanzokenokawarimi no jutsu gdyby admin to zrobil sam by sobie to jakos nazwal a wiec klikasz pare kratek od siebie i cie tam teleportuje ale zostawiajac deske tam skad sie teleportowales i deska by znikala po np 5sec.

W Anime/Mandze Naruto bylo takie cos szybkie przemieszczanie sie.

To jest moj pomysl prosze o wypowiadanie sie czy jest to dobry pomysl czy zly.

Offline

 

#2 2012-12-28 02:00:02

rejestrator

Mikolaj

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 66
Punktów :   

Re: Kawarimi Zanzoken

Ogólnie nie przepadam za takim cudem ;dd
Wiesz.. nie przekonuje mnie ten pomysł. Na pewno ktoś by to wykorzystał i jakoś bugował albo inne dzieła ;d

Takie coś trzeba odpowiednio dopracować. A po za tym  wstrzymuje głos .

Ostatnio edytowany przez rejestrator (2012-12-28 02:00:41)


Pedzel Here.. Pozdro ^^

Offline

 

#3 2012-12-28 10:13:41

Nimato

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-25
Posty: 82
Punktów :   

Re: Kawarimi Zanzoken

hmm. jak sie nie mylę to jest już na serwerze zanzoken rune ale pod inna nazwa ale nie jest ono dostępne dla graczy , jestem na nie ponieważ gracze by używali tego by na jakimś quescie np tp zrobić za okno czy coś podobnego. a z kawimari to trudno by byl0


Pobierz --->http://otservlist.org/ipc/576653<--- JEŚLI TO POBIERZESZ WSPOMOŻESZ SERWEROWI BY GRAŁO WIĘCEJ GRACZY

Offline

 

#4 2012-12-28 13:50:18

Fokus

Prostak

Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 29
Punktów :   

Re: Kawarimi Zanzoken

W wypowiedzi Nimato zaistniało wszystko lecz ja na koniec dodam ze cos takiego by sie przydalo .


Więcej zapomniałem i przelałem na papier, niż ty kiedykolwiek zapamiętałeś o rapie.
Sorry man, nie chce mi się już nawet o tym pierdolić, ile rymów mam, policz se sam, zapierdalam jak bolid!
Gnam, a ty powoli, "bram-baram- bam-bam", jak Frog. Kurwa, gęba już mnie boli, litry potu, Fokusmok!

Offline

 

#5 2012-12-28 14:27:05

Sauron

Prostak

Zarejestrowany: 2012-12-27
Posty: 36
Punktów :   

Re: Kawarimi Zanzoken

No wlasnie w tym problem bardzo by sie to przydalo ale trzebaby bylo dopracowac mapke i wszystko zeby ludzie nie ulatwiali sobie gry.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nc10.pun.pl www.place.pun.pl www.ninja-revolution.pun.pl www.piekelniiwsciekli.pun.pl www.anielskametanoia.pun.pl